B32672L8153K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32672L8153K000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.015UF 10% 2KVDC RAD
Fitxak: B32672L8153K000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
B32672L8153K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32672L8153K000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.015UF 10% 2KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 272119 pcs Datuen fitxa B32672L8153K000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 2000V (2kV) Tentsioaren balorazioa - AC 700V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm) Series B32672L
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak B32672L8153K
B32672L8153K-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.571" (14.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.015µF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.015µF