B32672L8123J189
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32672L8123J189
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.012UF 5% 2KVDC RADIAL
Fitxak: B32672L8123J189.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2800 pcs
  • Mezua
B32672L8123J189ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32672L8123J189 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.012UF 5% 2KVDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 336486 pcs Datuen fitxa B32672L8123J189.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 2000V (2kV) Tentsioaren balorazioa - AC 700V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm) Series B32672L
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 110°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.571" (14.50mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 0.012µF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 0.012µF eskaerak High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT