B32656S7684K565
EPCOSEPCOS
B32656S7684K565 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32656S7684K565
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.68UF 1.25KVDC SCREW
Fitxak: B32656S7684K565.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
B32656S7684K565ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32656S7684K565 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.68UF 1.25KVDC SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8458 pcs Datuen fitxa B32656S7684K565.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1250V (1.25kV) Tentsioaren balorazioa - AC 500V
tolerantzia ±10% Bukaera Screw Terminals
Series B32656S balorazio -
Packaging Bulk Pakete / kasua Rectangular Box
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.866" (22.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 6 mOhms
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 0.68µF Film Capacitor 500V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
kapazitantzia 0.68µF eskaerak Snubber