B32656S7684K564
EPCOSEPCOS
B32656S7684K564 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32656S7684K564
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.68UF 1.25KVDC SCREW
Fitxak: B32656S7684K564.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
96 pcs
  • Mezua
B32656S7684K564ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32656S7684K564 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.68UF 1.25KVDC SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10914 pcs Datuen fitxa B32656S7684K564.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1250V (1.25kV) Tentsioaren balorazioa - AC 500V
tolerantzia ±10% Bukaera Screw Terminals
Tamaina / dimentsioa 1.654" L x 0.787" W (42.00mm x 20.00mm) Series B32656S
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Rectangular Box Beste izenak 495-3948
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.102" (28.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.555" (39.50mm)
Ezaugarriak Low ESL ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 6 mOhms
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 0.68µF Film Capacitor 500V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
kapazitantzia 0.68µF eskaerak Snubber