B32656J2334J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32656J2334J000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.33UF 5% 2KVDC RADIAL
Fitxak: B32656J2334J000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
440 pcs
  • Mezua
B32656J2334J000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32656J2334J000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.33UF 5% 2KVDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11401 pcs Datuen fitxa B32656J2334J000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 2000V (2kV) Tentsioaren balorazioa - AC 700V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm) Series B32656
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak B32656J2334J
B32656J2334J-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.476" (37.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.457" (37.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.33µF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.33µF