B32656J1824J000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32656J1824J000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.82UF 5% 1.6KVDC RAD
Fitxak: B32656J1824J000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
B32656J1824J000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32656J1824J000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.82UF 5% 1.6KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5864 pcs Datuen fitxa B32656J1824J000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1600V (1.6kV) Tentsioaren balorazioa - AC 600V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.654" L x 1.181" W (42.00mm x 30.00mm) Series B32656
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak B32656J1824J
B32656J1824J-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.476" (37.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.772" (45.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.82µF Film Capacitor 600V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.82µF