B32563J6225K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32563J6225K000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 2.2UF 10% 400VDC 2DIP
Fitxak: B32563J6225K000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1440 pcs
  • Mezua
B32563J6225K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32563J6225K000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 2.2UF 10% 400VDC 2DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 89200 pcs Datuen fitxa B32563J6225K000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC 200V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.945" L x 0.496" W (24.00mm x 12.60mm) Series SilverCap™ B32563
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 2-DIP Beste izenak B32563J6225K
B32563J6225K-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.610" (15.50mm)
Deskribapen zehatza 2.2µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP kapazitantzia 2.2µF