B32563J6224K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32563J6224K000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC 2DIP
Fitxak: B32563J6224K000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
7200 pcs
  • Mezua
B32563J6224K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32563J6224K000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC 2DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 265326 pcs Datuen fitxa B32563J6224K000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC 200V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Series SilverCap™ B32563 balorazio -
Packaging Bulk Pakete / kasua 2-DIP
Beste izenak B32563J6224K
B32563J6224K-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Deskribapen zehatza 0.22µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
kapazitantzia 0.22µF eskaerak General Purpose