B32529C1154J000
EPCOSEPCOS
B32529C1154J000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32529C1154J000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.15UF 5% 100VDC RADIAL
Fitxak: B32529C1154J000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
B32529C1154J000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32529C1154J000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.15UF 5% 100VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 182249 pcs Datuen fitxa B32529C1154J000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC 63V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.118" W (7.30mm x 3.00mm) Series B32529
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 495-1151
B32529C1154J
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.256" (6.50mm)
Deskribapen zehatza 0.15µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapazitantzia 0.15µF