B32529C1153M289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32529C1153M289
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.015UF 20% 100VDC RAD
Fitxak: B32529C1153M289.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12800 pcs
  • Mezua
B32529C1153M289ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32529C1153M289 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.015UF 20% 100VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2096948 pcs Datuen fitxa B32529C1153M289.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC 63V
tolerantzia ±20% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm) Series B32529
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.256" (6.50mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Deskribapen zehatza 0.015µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
kapazitantzia 0.015µF eskaerak Automotive; EMI, RFI Suppression