B32520C6333J289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32520C6333J289
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.033UF 5% 400VDC RAD
Fitxak: B32520C6333J289.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6400 pcs
  • Mezua
B32520C6333J289ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32520C6333J289 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.033UF 5% 400VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 696604 pcs Datuen fitxa B32520C6333J289.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC 200V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Series B32520 balorazio -
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Deskribapen zehatza 0.033µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapazitantzia 0.033µF
eskaerak Automotive; EMI, RFI Suppression
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
B32520C6472J
B32520C6472J
fabrikatzaileak: EPCOS
deskribapena: CAP FILM 4700PF 5% 400VDC RADIAL
Stockean: 5107 pcs
Deskarga: B32520C6472J.pdf
RFQ
B32520C6333K289
B32520C6333K289
fabrikatzaileak: EPCOS
deskribapena: CAP FILM 0.033UF 10% 400VDC RAD
Stockean: 834042 pcs
Deskarga: B32520C6333K289.pdf
RFQ
deskribapena: CAP FILM 0.033UF 5% 400VDC RAD