B32520C6332K289
EPCOSEPCOS
B32520C6332K289 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32520C6332K289
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 3300PF 10% 400VDC RAD
Fitxak: B32520C6332K289.pdf
  • Mezua
B32520C6332K289ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32520C6332K289 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 3300PF 10% 400VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4607 pcs Datuen fitxa B32520C6332K289.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC 200V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.394" L x 0.098" W (10.00mm x 2.50mm) Series B32520
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.276" (7.00mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Deskribapen zehatza 3300pF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
kapazitantzia 3300pF eskaerak Automotive; EMI, RFI Suppression