B32520C1334J000
EPCOSEPCOS
B32520C1334J000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32520C1334J000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.33UF 5% 100VDC RADIAL
Fitxak: B32520C1334J000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
B32520C1334J000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32520C1334J000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.33UF 5% 100VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 118311 pcs Datuen fitxa B32520C1334J000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC 63V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm) Series B32520
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 495-1156
B32520C1334J
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.335" (8.50mm)
Deskribapen zehatza 0.33µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapazitantzia 0.33µF