B32520C1274K289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32520C1274K289
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.27UF 10% 100VDC RAD
Fitxak: B32520C1274K289.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
B32520C1274K289ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32520C1274K289 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.27UF 10% 100VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 707978 pcs Datuen fitxa B32520C1274K289.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC 63V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Series B32520 balorazio -
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Deskribapen zehatza 0.27µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapazitantzia 0.27µF