B32021A3332M289
EPCOSEPCOS
B32021A3332M289 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32021A3332M289
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 3300PF 20% 1.5KVDC RAD
Fitxak: B32021A3332M289.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
B32021A3332M289ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32021A3332M289 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 3300PF 20% 1.5KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 116951 pcs Datuen fitxa B32021A3332M289.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1500V (1.5kV) Tentsioaren balorazioa - AC 300V
tolerantzia ±20% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) Series B32021
balorazio Y2 Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial Beste izenak 495-5036-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.354" (9.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 3300pF Film Capacitor 300V 1500V (1.5kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 3300pF