B32021A3332M189
EPCOSEPCOS
B32021A3332M189 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32021A3332M189
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 3300PF 20% 1.5KVDC RAD
Fitxak: B32021A3332M189.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6800 pcs
  • Mezua
B32021A3332M189ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32021A3332M189 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 3300PF 20% 1.5KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 432670 pcs Datuen fitxa B32021A3332M189.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1500V (1.5kV) Tentsioaren balorazioa - AC 300V
tolerantzia ±20% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) Series B32021
balorazio Y2 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.354" (9.00mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 3300pF Film Capacitor 300V 1500V (1.5kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 3300pF eskaerak EMI, RFI Suppression