ECS-MPI2520R1-1R5-R
ECS Inc. InternationalECS Inc. International
ECS-MPI2520R1-1R5-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECS-MPI2520R1-1R5-R
Fabrikatzaileak / Marka: ECS Inc. International
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.5UH 2.9A 66 MOHM SMD
Fitxak: ECS-MPI2520R1-1R5-R.pdf
  • Mezua
ECS-MPI2520R1-1R5-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECS-MPI2520R1-1R5-R fabrikatzailea ECS Inc. International
deskribapena FIXED IND 1.5UH 2.9A 66 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 214065 pcs Datuen fitxa ECS-MPI2520R1-1R5-R.pdf
Mota Molded tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 1008 (2520 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1MHz
induktantzia 1.5µH Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 1.5µH Shielded Molded Inductor 2.9A 66 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 66 mOhm Max
Uneko balorazioa 2.9A Uneko - Saturazioa 3.4A