ECS-MPI2520R1-100-R
ECS Inc. InternationalECS Inc. International
ECS-MPI2520R1-100-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECS-MPI2520R1-100-R
Fabrikatzaileak / Marka: ECS Inc. International
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10UH 1.1A 468 MOHM SMD
Fitxak: ECS-MPI2520R1-100-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
ECS-MPI2520R1-100-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECS-MPI2520R1-100-R fabrikatzailea ECS Inc. International
deskribapena FIXED IND 10UH 1.1A 468 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 232749 pcs Datuen fitxa ECS-MPI2520R1-100-R.pdf
Mota Molded tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 1008 (2520 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Beste izenak XC2415TR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1MHz induktantzia 10µH
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 10µH Shielded Molded Inductor 1.1A 468 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 468 mOhm Max Uneko balorazioa 1.1A
Uneko - Saturazioa 1.2A