RDTDR10P1T
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RDTDR10P1T
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena SWITCH ROTARY DIP BCD 150MA 42V
Fitxak: 1.RDTDR10P1T.pdf2.RDTDR10P1T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
RDTDR10P1Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RDTDR10P1T fabrikatzailea E-Switch
deskribapena SWITCH ROTARY DIP BCD 150MA 42V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 46090 pcs Datuen fitxa 1.RDTDR10P1T.pdf2.RDTDR10P1T.pdf
Garbi daitekeen Yes Tentsioaren balorazioa 42VDC
Amaiera estiloa PC Pin Series RDT
Pitch 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tube
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Posizio kopurua 10
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa 10,000 Steps Luzera 0.393" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Kontseiluko goian 0.295" (7.50mm)
Ezaugarriak IP67 - Dust Tight, Waterproof Bizitza elektrikoa 10,000 Steps
Deskribapen zehatza Dip Switch BCD 10 Position Through Hole Rotary for Tool Actuator 150mA 42VDC Uneko balorazioa 150mA