RDTBR10P1T
E-SwitchE-Switch
RDTBR10P1T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RDTBR10P1T
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena SWITCH ROTARY DIP BCD 150MA 42V
Fitxak: 1.RDTBR10P1T.pdf2.RDTBR10P1T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
RDTBR10P1Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RDTBR10P1T fabrikatzailea E-Switch
deskribapena SWITCH ROTARY DIP BCD 150MA 42V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 37162 pcs Datuen fitxa 1.RDTBR10P1T.pdf2.RDTBR10P1T.pdf
Garbi daitekeen Yes Tentsioaren balorazioa 42VDC
Amaiera estiloa PC Pin Series RDT
Pitch 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tube
Beste izenak EG4978-5
RDTBR10PIT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Posizio kopurua 10 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa 10,000 Steps
Luzera 0.393" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.543" (13.80mm) Ezaugarriak IP67 - Dust Tight, Waterproof
Bizitza elektrikoa 10,000 Steps Deskribapen zehatza Dip Switch BCD 10 Position Through Hole Rotary with Shaft Actuator 150mA 42VDC
Uneko balorazioa 150mA Harremanetarako materiala -