PV7F2Y011-314
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PV7F2Y011-314
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena SWITCH PUSHBUTTON DPST 2A 48V
Fitxak: PV7F2Y011-314.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
PV7F2Y011-314ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PV7F2Y011-314 fabrikatzailea E-Switch
deskribapena SWITCH PUSHBUTTON DPST 2A 48V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3773 pcs Datuen fitxa PV7F2Y011-314.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 48V Mota Vandal Resistant, Illuminated
Amaiera estiloa Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Aldatu funtzioa On-Mom, Off-Mom
Series PV7, LAMB Panela ebakitzeko neurriak Circular - 22.00mm Dia
Packaging Bulk Beste izenak EG5310
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 55°C Muntaketa mota Panel Mount, Front
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa 1,000,000 Cycles
Iluntze tentsioa (nominala) 12 VDC Iluntze mota, kolorea LED, Red
Ezaugarriak - Bizitza elektrikoa 50,000 Cycles
Deskribapen zehatza Pushbutton Switch DPST-NO/NC Vandal Resistant, Illuminated Panel Mount, Front Uneko balorazioa 2A (DC)