DR3MS-10R-TR
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DR3MS-10R-TR
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena SWITCH ROTARY DIP BCD 25MA 24V
Fitxak: 1.DR3MS-10R-TR.pdf2.DR3MS-10R-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
DR3MS-10R-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DR3MS-10R-TR fabrikatzailea E-Switch
deskribapena SWITCH ROTARY DIP BCD 25MA 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 68728 pcs Datuen fitxa 1.DR3MS-10R-TR.pdf2.DR3MS-10R-TR.pdf
Garbi daitekeen No Tentsioaren balorazioa 24VDC
Amaiera estiloa Gull Wing Series DR
Pitch 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tape & Reel (TR)
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 80°C Posizio kopurua 10
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa - Luzera 0.386" (9.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Kontseiluko goian 0.303" (7.70mm)
Ezaugarriak - Bizitza elektrikoa 15,000 Cycles
Deskribapen zehatza Dip Switch BCD 10 Position Surface Mount Rotary with Shaft Actuator 25mA 24VDC Uneko balorazioa 25mA