DR3MH-10R-B
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DR3MH-10R-B
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena SWITCH ROTARY DIP BCD 25MA 24V
Fitxak: DR3MH-10R-B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2256 pcs
  • Mezua
DR3MH-10R-Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DR3MH-10R-B fabrikatzailea E-Switch
deskribapena SWITCH ROTARY DIP BCD 25MA 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 60819 pcs Datuen fitxa DR3MH-10R-B.pdf
Garbi daitekeen No Tentsioaren balorazioa 24VDC
Amaiera estiloa Gull Wing Series DR
Pitch 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tube
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 80°C Posizio kopurua 10
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa - Luzera 0.386" (9.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Kontseiluko goian 0.465" (11.80mm)
Ezaugarriak - Bizitza elektrikoa 15,000 Cycles
Deskribapen zehatza Dip Switch BCD 10 Position Surface Mount Rotary with Shaft Actuator 25mA 24VDC Uneko balorazioa 25mA