D16OAR2HGRNGRN
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D16OAR2HGRNGRN
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena SWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125V
Fitxak: 1.D16OAR2HGRNGRN.pdf2.D16OAR2HGRNGRN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
D16OAR2HGRNGRNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D16OAR2HGRNGRN fabrikatzailea E-Switch
deskribapena SWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3420 pcs Datuen fitxa 1.D16OAR2HGRNGRN.pdf2.D16OAR2HGRNGRN.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 24V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Mota Standard, Illuminated Amaiera estiloa Solder Lug
Aldatu funtzioa On-Mom Series D16
Panela ebakitzeko neurriak Circular - 16.00mm Dia Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 55°C Muntaketa mota Panel Mount, Front
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa 100,000 Cycles
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Iluntze tentsioa (nominala) 6 VDC Iluntze mota, kolorea LED, Green
Ezaugarriak - Bizitza elektrikoa 50,000 Cycles
Deskribapen zehatza Pushbutton Switch DPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Front Uneko balorazioa 8A (AC), 6A (DC)