D16OAR2CRED
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D16OAR2CRED
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena SWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125V
Fitxak: 1.D16OAR2CRED.pdf2.D16OAR2CRED.pdf
  • Mezua
D16OAR2CREDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D16OAR2CRED fabrikatzailea E-Switch
deskribapena SWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5506 pcs Datuen fitxa 1.D16OAR2CRED.pdf2.D16OAR2CRED.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 24V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Mota Standard, Illuminated Amaiera estiloa Solder Lug
Aldatu funtzioa On-Mom Series D16
Panela ebakitzeko neurriak Circular - 16.00mm Dia Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 55°C Muntaketa mota Panel Mount, Front
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa 100,000 Cycles
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Iluntze tentsioa (nominala) 28 VAC/DC Iluntze mota, kolorea Incandescent, Red
Ezaugarriak - Bizitza elektrikoa 50,000 Cycles
Deskribapen zehatza Pushbutton Switch DPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Front Uneko balorazioa 8A (AC), 6A (DC)