200MSP1T2B1M1REH
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 200MSP1T2B1M1REH
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
Fitxak: 1.200MSP1T2B1M1REH.pdf2.200MSP1T2B1M1REH.pdf
  • Mezua
200MSP1T2B1M1REHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 200MSP1T2B1M1REH fabrikatzailea E-Switch
deskribapena SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 36964 pcs Datuen fitxa 1.200MSP1T2B1M1REH.pdf2.200MSP1T2B1M1REH.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 20V Tentsioaren balorazioa - AC 20V
Amaiera estiloa Solder Lug Aldatu funtzioa On-On
Series 200 Panela ebakitzeko neurriak Circular - 4.95mm Dia
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Muntaketa mota Panel Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza elektrikoa 30,000 Cycles Deskribapen zehatza Toggle Switch SPDT Panel Mount
Uneko balorazioa 0.4VA (AC/DC) Zirkuitua SPDT
Bushing Thread 10-48 Ekintza mota Standard Round
Ekintza materiala Brass, Chrome Plated Aktiboaren luzera 5.33mm