200MSP1T1B7M2QEH
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 200MSP1T1B7M2QEH
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena SWITCH TOGGLE SPDT 3A 120V
Fitxak: 1.200MSP1T1B7M2QEH.pdf2.200MSP1T1B7M2QEH.pdf
  • Mezua
200MSP1T1B7M2QEHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 200MSP1T1B7M2QEH fabrikatzailea E-Switch
deskribapena SWITCH TOGGLE SPDT 3A 120V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 32666 pcs Datuen fitxa 1.200MSP1T1B7M2QEH.pdf2.200MSP1T1B7M2QEH.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 28V Tentsioaren balorazioa - AC 120V
Amaiera estiloa PC Pin Aldatu funtzioa On-On
Series 200 Panela ebakitzeko neurriak Circular - 6.35mm Dia
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Muntaketa mota Panel Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza elektrikoa 30,000 Cycles Deskribapen zehatza Toggle Switch SPDT Panel Mount
Uneko balorazioa 3A (AC/DC) Zirkuitua SPDT
Bushing Thread 1/4-40 Ekintza mota Standard Round
Ekintza materiala Brass, Chrome Plated Aktiboaren luzera 9.40mm
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
200MSP1T2B1M1REH
200MSP1T2B1M1REH
fabrikatzaileak: E-Switch
deskribapena: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
Stockean: 36964 pcs
Deskarga: 200MSP1T2B1M1REH.pdf
RFQ
200MSP1T2B1M2QEH
200MSP1T2B1M2QEH
fabrikatzaileak: E-Switch
deskribapena: SWITCH TOGGLE SPDT 3A 120V
Stockean: 48272 pcs
Deskarga: 200MSP1T2B1M2QEH.pdf
RFQ
200MSP1T1B7M2QE
200MSP1T1B7M2QE