200AWMSP4T1A1M2QE
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 200AWMSP4T1A1M2QE
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena SWITCH TOGGLE SPDT 3A 120V
Fitxak: 1.200AWMSP4T1A1M2QE.pdf2.200AWMSP4T1A1M2QE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
200AWMSP4T1A1M2QEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 200AWMSP4T1A1M2QE fabrikatzailea E-Switch
deskribapena SWITCH TOGGLE SPDT 3A 120V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21927 pcs Datuen fitxa 1.200AWMSP4T1A1M2QE.pdf2.200AWMSP4T1A1M2QE.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 28V Tentsioaren balorazioa - AC 120V
Amaiera estiloa PC Pin Aldatu funtzioa Mom-Off-Mom
Series 200A Panela ebakitzeko neurriak -
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Iluntze tentsioa (nominala) - Iluntze mota, kolorea -
Argiztapen Non-Illuminated Ezaugarriak Epoxy Sealed Terminals
Bizitza elektrikoa 50,000 Cycles Deskribapen zehatza Toggle Switch SPDT Through Hole
Uneko balorazioa 3A (AC/DC) Zirkuitua SPDT
Bushing Thread Unthreaded Ekintza mota Standard Round
Ekintza materiala Brass, Chrome Plated Aktiboaren luzera 10.16mm