200AWMSP3T2A1M6RE
E-SwitchE-Switch
200AWMSP3T2A1M6RE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 200AWMSP3T2A1M6RE
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
Fitxak: 1.200AWMSP3T2A1M6RE.pdf2.200AWMSP3T2A1M6RE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
200AWMSP3T2A1M6REren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 200AWMSP3T2A1M6RE fabrikatzailea E-Switch
deskribapena SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19104 pcs Datuen fitxa 1.200AWMSP3T2A1M6RE.pdf2.200AWMSP3T2A1M6RE.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 20V Tentsioaren balorazioa - AC 20V
Amaiera estiloa PC Pin Aldatu funtzioa On-Off-On
Series 200A Panela ebakitzeko neurriak -
Packaging Bulk Beste izenak EG2464
T201212
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole, Right Angle
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Iluntze tentsioa (nominala) -
Iluntze mota, kolorea - Argiztapen Non-Illuminated
Ezaugarriak Epoxy Sealed Terminals Bizitza elektrikoa 50,000 Cycles
Deskribapen zehatza Toggle Switch SPDT Through Hole, Right Angle Uneko balorazioa 0.4VA (AC/DC)
Zirkuitua SPDT Bushing Thread Unthreaded
Ekintza mota Standard Round Ekintza materiala Brass, Chrome Plated
Aktiboaren luzera 6.10mm