DT050TFT
DisplaytechDisplaytech
DT050TFT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DT050TFT
Fabrikatzaileak / Marka: Displaytech
Produktuaren Deskribapena LCD DISP TFT 5.0" 800X480
Fitxak: 1.DT050TFT.pdf2.DT050TFT.pdf3.DT050TFT.pdf
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
DT050TFTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DT050TFT fabrikatzailea Displaytech
deskribapena LCD DISP TFT 5.0" 800X480 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1866 pcs Datuen fitxa 1.DT050TFT.pdf2.DT050TFT.pdf3.DT050TFT.pdf
Ikuspegi eremua 108.00mm W x 64.80mm H Pantaila taktila -
Series - Beste izenak 1756-1011
Interface Parallel, 24-Bit (RGB) Kolore grafikoak Red, Green, Blue (RGB)
Dotaren tamaina - Dot pixelak 800 x 480
Dot Pitch - Bistaratze mota TFT - Color
Bistaratze modua Transmissive Diagonal pantaila tamaina 5" (127.00mm)
Deskribapen zehatza Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 24-Bit (RGB) 5" (127.00mm) 800 x 480 Atzeko argia LED