DT043BTFT
DisplaytechDisplaytech
DT043BTFT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DT043BTFT
Fabrikatzaileak / Marka: Displaytech
Produktuaren Deskribapena LCD DISP TFT 4.3" 480X272
Fitxak: 1.DT043BTFT.pdf2.DT043BTFT.pdf3.DT043BTFT.pdf
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
DT043BTFTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DT043BTFT fabrikatzailea Displaytech
deskribapena LCD DISP TFT 4.3" 480X272 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1846 pcs Datuen fitxa 1.DT043BTFT.pdf2.DT043BTFT.pdf3.DT043BTFT.pdf
Ikuspegi eremua 95.04mm W x 53.86mm H Pantaila taktila -
Series - Beste izenak 1756-1009
Interface Parallel, 24-Bit (RGB) Kolore grafikoak Red, Green, Blue (RGB)
Dotaren tamaina - Dot pixelak 480 x 272
Dot Pitch - Bistaratze mota TFT - Color
Bistaratze modua Transmissive Diagonal pantaila tamaina 4.3" (109.22mm)
Deskribapen zehatza Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 24-Bit (RGB) 4.3" (109.22mm) 480 x 272 Atzeko argia LED