DT018ATFT
DisplaytechDisplaytech
DT018ATFT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DT018ATFT
Fabrikatzaileak / Marka: Displaytech
Produktuaren Deskribapena LCD DISP TFT 1.8" 128X160
Fitxak: 1.DT018ATFT.pdf2.DT018ATFT.pdf3.DT018ATFT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
  • Mezua
DT018ATFTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DT018ATFT fabrikatzailea Displaytech
deskribapena LCD DISP TFT 1.8" 128X160 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6555 pcs Datuen fitxa 1.DT018ATFT.pdf2.DT018ATFT.pdf3.DT018ATFT.pdf
Ikuspegi eremua 28.03mm W x 35.04mm H Pantaila taktila -
Series - Beste izenak 1756-1000
Interface Parallel Kolore grafikoak Red, Green, Blue (RGB)
Dotaren tamaina - Dot pixelak 128 x 160
Dot Pitch - Bistaratze mota TFT - Color
Bistaratze modua Transmissive Diagonal pantaila tamaina 1.8" (45.72mm)
Deskribapen zehatza Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel 1.8" (45.72mm) 128 x 160 Atzeko argia LED