DT024CTFT
DisplaytechDisplaytech
DT024CTFT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DT024CTFT
Fabrikatzaileak / Marka: Displaytech
Produktuaren Deskribapena LCD DISP TFT 2.4" 240X320
Fitxak: 1.DT024CTFT.pdf2.DT024CTFT.pdf3.DT024CTFT.pdf
10 pcs
25 pcs
100 pcs
300 pcs
600 pcs
  • Mezua
DT024CTFTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DT024CTFT fabrikatzailea Displaytech
deskribapena LCD DISP TFT 2.4" 240X320 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4599 pcs Datuen fitxa 1.DT024CTFT.pdf2.DT024CTFT.pdf3.DT024CTFT.pdf
Ikuspegi eremua 36.72mm W x 48.96mm H Pantaila taktila -
Series - Beste izenak 1756-1002
Interface Parallel Kolore grafikoak Red, Green, Blue (RGB)
Dotaren tamaina - Dot pixelak 240 x 320
Dot Pitch - Bistaratze mota TFT - Color
Bistaratze modua Transmissive Diagonal pantaila tamaina 2.4" (60.96mm)
Deskribapen zehatza Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel 2.4" (60.96mm) 240 x 320 Atzeko argia LED
Atzeko planoaren kolorea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DT024CTFT-TS
DT024CTFT-TS
fabrikatzaileak: Displaytech
deskribapena: LCD DISP TFT 2.4" 240X320