ZXTN04120HP5TC
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXTN04120HP5TC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ZXTN04120HP5TC
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TRANS NPN DARL 120V 1.5A PWRDI5
Fitxak: ZXTN04120HP5TC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ZXTN04120HP5TCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ZXTN04120HP5TC fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TRANS NPN DARL 120V 1.5A PWRDI5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 155850 pcs Datuen fitxa ZXTN04120HP5TC.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 120V Vce saturazioa (Max) @ Ib, Ic 1.5V @ 1mA, 1A
Transistore mota NPN - Darlington Hornitzaileen gailuen paketea PowerDI™ 5
Series - Energia - Max 3.2W
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua PowerDI™ 5
Beste izenak ZXTN04120HP5TCDICT Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Maiztasuna - Trantsizioa 150MHz
Deskribapen zehatza Bipolar (BJT) Transistor NPN - Darlington 120V 1.5A 150MHz 3.2W Surface Mount PowerDI™ 5 DC Korrontearen Gaineko (hFE) (Min) @ Ic, Vce 2000 @ 1A, 5V
Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 100nA Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 1.5A