ZXTN04120HFFTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXTN04120HFFTA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ZXTN04120HFFTA
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TRANS NPN DARL 120V 1A SOT23F-3
Fitxak: ZXTN04120HFFTA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ZXTN04120HFFTAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ZXTN04120HFFTA fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TRANS NPN DARL 120V 1A SOT23F-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 126260 pcs Datuen fitxa ZXTN04120HFFTA.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 120V Vce saturazioa (Max) @ Ib, Ic 1.5V @ 5mA, 2A
Transistore mota NPN - Darlington Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23F
Series - Energia - Max 1.5W
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua SOT-23-3 Flat Leads
Beste izenak ZXTN04120HFFDKR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Maiztasuna - Trantsizioa 120MHz
Deskribapen zehatza Bipolar (BJT) Transistor NPN - Darlington 120V 1A 120MHz 1.5W Surface Mount SOT-23F DC Korrontearen Gaineko (hFE) (Min) @ Ic, Vce 3000 @ 1A, 5V
Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 10µA Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 1A