ZXT12P12DXTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXT12P12DXTA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ZXT12P12DXTA
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TRANS 2PNP 12V 3A 8MSOP
Fitxak: ZXT12P12DXTA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
ZXT12P12DXTAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ZXT12P12DXTA fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TRANS 2PNP 12V 3A 8MSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 63517 pcs Datuen fitxa ZXT12P12DXTA.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 12V Vce saturazioa (Max) @ Ib, Ic 270mV @ 30mA, 3A
Transistore mota 2 PNP (Dual) Hornitzaileen gailuen paketea 8-MSOP
Series - Energia - Max 1.04W
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Beste izenak ZXT12P12DXTADIDKR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Maiztasuna - Trantsizioa 85MHz
Deskribapen zehatza Bipolar (BJT) Transistor Array 2 PNP (Dual) 12V 3A 85MHz 1.04W Surface Mount 8-MSOP DC Korrontearen Gaineko (hFE) (Min) @ Ic, Vce 300 @ 1A, 2V
Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 100nA Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 3A