ZXT12N20DXTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ZXT12N20DXTA
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TRANS 2NPN 20V 3.5A 8MSOP
Fitxak: ZXT12N20DXTA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
ZXT12N20DXTAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ZXT12N20DXTA fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TRANS 2NPN 20V 3.5A 8MSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 91791 pcs Datuen fitxa ZXT12N20DXTA.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 20V Vce saturazioa (Max) @ Ib, Ic 200mV @ 50mA, 3.5A
Transistore mota 2 NPN (Dual) Hornitzaileen gailuen paketea 8-MSOP
Series - Energia - Max 1.04W
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Beste izenak 1034-ZXT12N20DXDKR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Maiztasuna - Trantsizioa 112MHz
Deskribapen zehatza Bipolar (BJT) Transistor Array 2 NPN (Dual) 20V 3.5A 112MHz 1.04W Surface Mount 8-MSOP DC Korrontearen Gaineko (hFE) (Min) @ Ic, Vce 300 @ 1A, 2V
Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 100nA Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 3.5A