ZXMN10B08E6TA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXMN10B08E6TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ZXMN10B08E6TA
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 100V 1.6A SOT23-6
Fitxak: ZXMN10B08E6TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
ZXMN10B08E6TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ZXMN10B08E6TA fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena MOSFET N-CH 100V 1.6A SOT23-6 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 271443 pcs Datuen fitxa ZXMN10B08E6TA.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea SOT-26
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 230 mOhm @ 1.6A, 10V
Power Dissipation (Max) 1.1W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOT-23-6 Beste izenak ZXMN10B08E6TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 497pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 9.2nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.3V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 100V
Deskribapen zehatza N-Channel 100V 1.6A (Ta) 1.1W (Ta) Surface Mount SOT-26 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 1.6A (Ta)