ZXMN10A11K
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXMN10A11K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ZXMN10A11K
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 100V 2.4A DPAK
Fitxak: ZXMN10A11K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
ZXMN10A11Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ZXMN10A11K fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena MOSFET N-CH 100V 2.4A DPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 163588 pcs Datuen fitxa ZXMN10A11K.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-252-3
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 350 mOhm @ 2.6A, 10V
Power Dissipation (Max) 2.11W (Ta) Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Beste izenak 1034-ZXMN10A11KDKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 274pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 5.4nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 6V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 100V
Deskribapen zehatza N-Channel 100V 2.4A (Ta) 2.11W (Ta) Surface Mount TO-252-3 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 2.4A (Ta)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ZXMN10A11KTC
ZXMN10A11KTC
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: MOSFET N-CH 100V 2.4A DPAK