ZSR1000GTC
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZSR1000GTC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ZSR1000GTC
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 10V 200MA SOT223
Fitxak: ZSR1000GTC.pdf
  • Mezua
ZSR1000GTCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ZSR1000GTC fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 10V 200MA SOT223 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6484 pcs Datuen fitxa ZSR1000GTC.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 10V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 20V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-223 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-261-4, TO-261AA PSRR 57dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 200mA SOT-223
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 600µA Uneko - Irteera 200mA