ZSR1000GTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZSR1000GTA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ZSR1000GTA
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 10V 200MA SOT223
Fitxak: ZSR1000GTA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
ZSR1000GTAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ZSR1000GTA fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 10V 200MA SOT223 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 194671 pcs Datuen fitxa ZSR1000GTA.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 10V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 20V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-223 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Temperature, Short Circuit Pakete / kasua TO-261-4, TO-261AA
PSRR 57dB (120Hz) Irteerako mota Fixed
Irteerako konfigurazioa Positive Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC 1 Output 200mA SOT-223 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 600µA
Uneko - Irteera 200mA Kontrolatzeko eginbideak -