SMBJ40CA-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ40CA-13-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBJ40CA-13-F
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 40V 64.5V SMB
Fitxak: SMBJ40CA-13-F.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
SMBJ40CA-13-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBJ40CA-13-F fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 40V 64.5V SMB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 966630 pcs Datuen fitxa SMBJ40CA-13-F.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 40V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 64.5V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 44.4V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SMB Series SMBJ
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 600W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AA, SMB
Beste izenak SMBJ40CA-FDITR
SMBJ40CA13F
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.3A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
Oinarriaren zati kopurua SMBJ40 eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMBJ40CA
SMBJ40CA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: TVS DIODE 40V 64.5V SMB
Stockean: 869634 pcs
Deskarga: SMBJ40CA.pdf
RFQ
SMBJ40CA-HR
SMBJ40CA-HR
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 40V 64.5V DO214AA
Stockean: 17618 pcs
Deskarga: SMBJ40CA-HR.pdf
RFQ
SMBJ40CA-M3/52
SMBJ40CA-M3/52
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
Deskarga: SMBJ40CA-M3/52.pdf
SMBJ40CA M4G
SMBJ40CA M4G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
Deskarga: SMBJ40CA M4G.pdf
Deskarga: SMBJ40CA.pdf
SMBJ40CA-E3/5B
SMBJ40CA-E3/5B
Deskarga: SMBJ40CA-E3/5B.pdf
SMBJ40CA-HRA
SMBJ40CA-HRA
Deskarga: SMBJ40CA-HRA.pdf
SMBJ40CA R5G
SMBJ40CA R5G
Deskarga: SMBJ40CA R5G.pdf
SMBJ40CA-13
SMBJ40CA-13
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
Deskarga: SMBJ40CA-13.pdf
SMBJ40CA-M3/5B
SMBJ40CA-M3/5B
Deskarga: SMBJ40CA-M3/5B.pdf
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor