SMBJ40CA
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMBJ40CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBJ40CA
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 40V 64.5V DO214AA
Fitxak: 1.SMBJ40CA.pdf2.SMBJ40CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
SMBJ40CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBJ40CA fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TVS DIODE 40V 64.5V DO214AA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 696312 pcs Datuen fitxa 1.SMBJ40CA.pdf2.SMBJ40CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 40V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 64.5V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 44.4V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AA (SMB) Series SMBJ
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 600W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AA, SMB
Beste izenak SMBJ40CAFS
SMBJ40CAFS-ND
SMBJ40CAFSTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.3A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
Oinarriaren zati kopurua SMBJ40 eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMBJ40CA
SMBJ40CA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: TVS DIODE 40V 64.5V SMB
Stockean: 869634 pcs
Deskarga: SMBJ40CA.pdf
RFQ
SMBJ40CA R5G
SMBJ40CA R5G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 40V 64.5V DO214AA
Stockean: 408713 pcs
Deskarga: SMBJ40CA R5G.pdf
RFQ
SMBJ40ATR
SMBJ40ATR
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Deskarga: SMBJ40ATR.pdf
SMBJ40C
SMBJ40C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 40V 67.73V DO214AA
Deskarga: SMBJ40C.pdf
SMBJ40AHR5G
SMBJ40AHR5G
Deskarga: SMBJ40AHR5G.pdf
SMBJ40C-E3/52
SMBJ40C-E3/52
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 40V 71.4V DO214AA
Deskarga: SMBJ40C-E3/52.pdf
SMBJ40CA
SMBJ40CA
Deskarga: SMBJ40CA.pdf
SMBJ40C-E3/5B
SMBJ40C-E3/5B
Deskarga: SMBJ40C-E3/5B.pdf
SMBJ40CA-13
SMBJ40CA-13
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
Deskarga: SMBJ40CA-13.pdf
SMBJ40CA M4G
SMBJ40CA M4G
Deskarga: SMBJ40CA M4G.pdf
SMBJ40CA-E3/52
SMBJ40CA-E3/52
Deskarga: SMBJ40CA-E3/52.pdf
SMBJ40CA-13-F
SMBJ40CA-13-F