SMBJ110A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ110A-13-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBJ110A-13-F
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 110V 177V SMB
Fitxak: SMBJ110A-13-F.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
SMBJ110A-13-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBJ110A-13-F fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 110V 177V SMB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 1103253 pcs Datuen fitxa SMBJ110A-13-F.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 110V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 177V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 122V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMB
Series SMBJ Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AA, SMB Beste izenak SMBJ110A-FDITR
SMBJ110A13F
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.4A Edukiera @ maiztasuna -
Oinarriaren zati kopurua SMBJ110 eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMBJ110A-E3/5B
SMBJ110A-E3/5B
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 110V 177V DO214AA
Stockean: 964643 pcs
Deskarga: SMBJ110A-E3/5B.pdf
RFQ
SMBJ110A
SMBJ110A
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: TVS DIODE 110V 177V SMB
Stockean: 168549 pcs
Deskarga: SMBJ110A.pdf
RFQ
SMBJ110A R5G
SMBJ110A R5G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
Deskarga: SMBJ110A R5G.pdf
SMBJ110A M4G
SMBJ110A M4G