SMBJ110A
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMBJ110A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBJ110A
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 110V 177V DO214AA
Fitxak: 1.SMBJ110A.pdf2.SMBJ110A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SMBJ110Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBJ110A fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TVS DIODE 110V 177V DO214AA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 199979 pcs Datuen fitxa 1.SMBJ110A.pdf2.SMBJ110A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 110V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 177V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 122V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AA (SMB)
Series SMBJ Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua DO-214AA, SMB Beste izenak SMBJ110AFSDKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.4A Edukiera @ maiztasuna -
Oinarriaren zati kopurua SMBJ110 eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMBJ110A-E3/5B
SMBJ110A-E3/5B
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 110V 177V DO214AA
Stockean: 964643 pcs
Deskarga: SMBJ110A-E3/5B.pdf
RFQ
SMBJ110A-13
SMBJ110A-13
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: TVS DIODE 110V 177V SMB
Stockean: 266220 pcs
Deskarga: SMBJ110A-13.pdf
RFQ
SMBJ110A R5G
SMBJ110A R5G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
Deskarga: SMBJ110A R5G.pdf
SMBJ110-E3/5B
SMBJ110-E3/5B
deskribapena: TVS DIODE 110V 196V DO214AA
Deskarga: SMBJ110-E3/5B.pdf
SMBJ110-E3/52
SMBJ110-E3/52
Deskarga: SMBJ110-E3/52.pdf
SMBJ110A
SMBJ110A
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
Deskarga: SMBJ110A.pdf
SMBJ110A-13-F
SMBJ110A-13-F
Deskarga: SMBJ110A-13-F.pdf
SMBJ110A-E3/52
SMBJ110A-E3/52
deskribapena: TVS DIODE 110VWM 177VC SMB
Deskarga: SMBJ110A-E3/52.pdf
SMBJ11-E3/5B
SMBJ11-E3/5B
deskribapena: TVS DIODE 11V 20.1V DO214AA
Deskarga: SMBJ11-E3/5B.pdf
SMBJ110
SMBJ110
deskribapena: TVS DIODE 110V 185.85V DO214AA
Deskarga: SMBJ110.pdf
SMBJ110A M4G
SMBJ110A M4G
Deskarga: SMBJ110A M4G.pdf
SMBJ110A
SMBJ110A
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.