SBR02U100LPQ-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR02U100LPQ-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SBR02U100LPQ-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE SBR 100V 250MA 2DFN
Fitxak: SBR02U100LPQ-7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SBR02U100LPQ-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SBR02U100LPQ-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE SBR 100V 250MA 2DFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 336921 pcs Datuen fitxa SBR02U100LPQ-7.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 800mV @ 200mA Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 100V
Hornitzaileen gailuen paketea X1-DFN1006-2 Abiadura Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Series Automotive, AEC-Q101 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1006 Metric) Tenperatura operatiboa - Junction -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Super Barrier
Deskribapen zehatza Diode Super Barrier 100V 250mA Surface Mount X1-DFN1006-2 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1µA @ 75V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 250mA Capacitance @ Vr, F -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SBR02U100LP-7
SBR02U100LP-7
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: DIODE SBR 100V 250MA 2DFN
Stockean: 145186 pcs
Deskarga: SBR02U100LP-7.pdf
RFQ
SBR0330CW-7
SBR0330CW-7
deskribapena: DIODE ARRAY SBR 30V 150MA SOT323
Stockean: 200265 pcs
Deskarga: SBR0330CW-7.pdf
RFQ
SBR02U100LPQ-7B
SBR02U100LPQ-7B