SBR02M30LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR02M30LP-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SBR02M30LP-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE SBR 30V 200MA 2DFN
Fitxak: SBR02M30LP-7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
SBR02M30LP-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SBR02M30LP-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE SBR 30V 200MA 2DFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 617376 pcs Datuen fitxa SBR02M30LP-7.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 610mV @ 200mA Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 30V
Hornitzaileen gailuen paketea X1-DFN1006-2 Abiadura Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Series SBR® Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1006 Metric) Beste izenak SBR02M30LP7
SBR02M30LPDITR
Tenperatura operatiboa - Junction -65°C ~ 175°C Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Super Barrier Deskribapen zehatza Diode Super Barrier 30V 200mA Surface Mount X1-DFN1006-2
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 500nA @ 30V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 200mA