DMT3006LPS-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMT3006LPS-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DMT3006LPS-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CHA 30V 16A POWERDI
Fitxak: DMT3006LPS-13.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
DMT3006LPS-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DMT3006LPS-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena MOSFET N-CHA 30V 16A POWERDI Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 386552 pcs Datuen fitxa DMT3006LPS-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea PowerDI5060-8
Series Automotive, AEC-Q101 Rds On (Max) @ Id, Vgs 6 mOhm @ 20A, 10V
Power Dissipation (Max) 1.3W (Ta), 42W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-PowerTDFN Beste izenak DMT3006LPS-13DITR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1320pF @ 15V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 22.6nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 30V
Deskribapen zehatza N-Channel 30V 16A (Ta), 65A (Tc) 1.3W (Ta), 42W (Tc) Surface Mount PowerDI5060-8 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 16A (Ta), 65A (Tc)