DMT3006LFV-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DMT3006LFV-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 30V 60A POWERDI3333
Fitxak: DMT3006LFV-7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
DMT3006LFV-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DMT3006LFV-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena MOSFET N-CH 30V 60A POWERDI3333 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 339138 pcs Datuen fitxa DMT3006LFV-7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea PowerDI3333-8
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 7 mOhm @ 9A, 10V
Power Dissipation (Max) 2W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-PowerVDFN Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1155pF @ 15V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 8.4nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 30V
Deskribapen zehatza N-Channel 30V 60A (Tc) 2W (Ta) Surface Mount PowerDI3333-8 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 60A (Tc)