DMS2120LFWB-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DMS2120LFWB-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena MOSFET P-CH 20V 2.9A 8DFN
Fitxak: DMS2120LFWB-7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
DMS2120LFWB-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DMS2120LFWB-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena MOSFET P-CH 20V 2.9A 8DFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 412255 pcs Datuen fitxa DMS2120LFWB-7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1.3V @ 250µA Vgs (Max) ±12V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea 8-DFN3020B (3x2)
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 95 mOhm @ 2.8A, 4.5V
Power Dissipation (Max) 1.5W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-VDFN Exposed Pad Beste izenak DMS2120LFWB-7DITR
DMS2120LFWB7
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 632pF @ 10V FET mota P-Channel
FET Feature Schottky Diode (Isolated) Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 1.8V, 4.5V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 20V Deskribapen zehatza P-Channel 20V 2.9A (Ta) 1.5W (Ta) Surface Mount 8-DFN3020B (3x2)
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 2.9A (Ta)